Jsem

Filip Doseděl

O mně

 • Jméno: Filip Doseděl
 • Datum narození: Leden 1994
 • Adresa: Brno
 • Národnost: Česká
 • Telefon: +420 728 694 766
 • Email: f.dosedel@gmail.com

Cíl

Mým cílem je na sobě neustále pracovat, učit se novým věcem a neustále se zlepšovat v každé činnosti, kterou dělám. Rád dělám nové, kreativní věci, které mě posouvají dále. Rovněž mám rád aktivity, při nichž mohu využívat své logické uvažování („selský rozum“). Vždy dělám věci nejlépe, jak umím a totéž očekávám i od ostatních členů mého týmu. Jsem perfekcionista a někdy mě za to členové mého týmu nenávidí – ale pokaždé jsem připraven podat jim pomocnou ruku, protože jsem týmový hráč. Rád pracuji s lidmi a poznávám nové. Miluji cestování – nejen letadlem do jiných zemí a objevování nových kultur a jazyků, ale také cestování autem, nebo na motorce a poznávání nových míst. Nyní již vím, co chci dělat v budoucnosti – něco kreativního, něco co bude stále nové a bude přinášet nové výzvy, ideálně činnost, při které budu využívat logické uvažování a která zahrnuje cestování a sociální interakce s lidmi.

Co dělám ?

Doposud jsem pracoval v různých společnostech, ve kterých jsem vykovával různorodé aktivity. Působil jsem na pozicích, které vyžadovaly velké množství mezilidské komunikace, pozicích, které byly zaměřeny na organizování a management – ať už mého vlastního času a práce, či práce ostatních lidí. Ve většině prací jsem pracoval s technologiemi – především se softwarem samotných firem, jako jsou databáze, CRM, sledovací systémy a samozřejmě se softwarem, který zná každý, jako například Office a jemu podobný software.

 • Neustálé zlepšování
 • Mezilidská komunikace
 • Logické myšlení
 • Učení se novým věcem
 • Cestování
 • Řízení

Resumé

Vzdělání

 • 2017 - NYNÍ

  Magisterský studijní program

  Podnikové finance a obchod, Vysoké Učení Technické Brno, Česká republika

  Tento magisterský studijní program je zaměřen na podnikový finanční management, účetnictví, controlling, bankovnictví a pojišťovnictví.

 • 2017

  Celosemestrální kurz autorského práva

  CopyrightX, Harvard Law School, USA

  Tento kurz byl opravdu náročný. Strávil jsem hodiny a hodiny přípravou na semináře, které mi umožnily nahlédnout do evropského a amerického zákona o autorských právech pod vedením profesora Williama W. Fishera (jednoho z největších odborníků v oblasti práva duševního vlastnictví).

 • 2016 - NYNÍ

  Magisterský studijní program

  Řízení a ekonomika podniku, Vysoké Učení Technické Brno, Česká republika

  Tento magisterský studijní program je zaměřen na ekonomiku, ekonomii, finance, management, logistiku a marketing ve společnostech a jejich konkrétních částech.

 • 2016

  Desetitýdenní Certifikovaný kurz

  Future cities, ETH Zurich, Švýcarsko

  Tento kurz mi ukázal nejen budoucí vývoj měst ale také nové možnosti jejich řízení jako celku stejně tak jako jejich částí - toků zboží, dat, lidí, apod. Rovněž mi ukázal nový pohled na to, jak efektivně zvládat budoucí problémy.

 • 2016

  Čtyřtýdenní Certifikovaný kurz

  International Business Environment and Global Strategy, Indian Institute of Management, Bangalore, Indie

  Jsem rád že jsem mohl být součástí tohoto kurzu, který mi ukázal jak se orientovat v globálním podnikatelském prostředí s ohledem na všechny aspekty rozdílných kultur našich obchodních partnerů a využívání těchto poznatků k efektivnímu vyjednávání za účelem dosažení oboustranně prospěšné spolupráce.

 • 2016

  Certifikovaný program

  Digitální Garáž, Google

  Tento program mi ukázal sílu online marketingu a rozšířil mé současné vědomosti z oblasti marketingu. Také ukazuje význam sociálních médií v dnešním obchodním prostředí a možnosti využití jejich potenciálu na maximum.

 • 2013 - 2016

  Bakalářský titul (s červeným diplomem)

  Ekonomika a procesní management, Vysoké Učení Technické Brno, Česká republika

  Tento bakalářský program mi dal znalosti a zkušenosti v oblasti ekonomiky, logistiky, managementu, financí a marketingu. Nejenže jsem se naučil spoustu užitečných teoretických poznatků, ale také to jak je využít v praxi. V mé bakalářské práci jsem se zabýval problematikou pozdního doručování zásilek logistickou společností. Promoval jsem s červeným diplomem.

 • 2012

  Diplom za absolvování Jaderné Maturity 2012

  Jaderná Elektrárna Dukovany, ČEZ, a.s., Česká republika

  Tento program mi ukázal detaily fungování jaderné elektrárny z obou pohledů - teoretického i praktického a umožnil mi nahlédnout do míst, která většina lidí nikdy ve svém životě neuvidí.

 • 2011

  Potvrzení o účasti na německém projektovém týdnu

  Universität Wien a Österreich Institut

  Tento projekt mi dal možnost strávit celý týden s rodilými německými mluvčími z Vídeňské Univerzity a Österreich Institut, kteří mi pomohli vylepšit mou němčinu díky celodenním intenzivním programům.

 • 2009 - 2013

  Maturitní vysvědčení

  Gymnázium Moravské Budějovice, Česká republika

  Tato škola mi poskytla pevné základy pro budoucí vzdělávání a praxi. Přeevším v oblastech matematiky, logického uvažování a cizích jazyků.

Pracovní zkušenosti

 • 2017 - NYNÍ

  CRM CARDS (STÁŽ HC NET)

  Home Credit, Brno, Česká republika

  Mým úkolem je nyní vytváření X-Sell, Up-Sell a akvizičních strategií, reporting, analýzy potenciálních produktů, které bychom mohli nabídnout našim zákazníkům a z nich plynoucí příjmy v rámci CZ a SK portfolia kreditních karet.

 • 2016 - 2017

  Market Researcher

  Apprise Software, Brno, Česká republika

  Práce v této americké společnosti mi poskytla skvělou příležitost ke zlepšení mé angličtiny, díky tomu, že veškerá práce a komunikace v této společnosti probíhá v anglickém jazyce. Jako market researcher jsem zodpovědný za analyzování dat o potenciálních zákaznících, konkurentech, průmyslových odvětvích a regionech. Zaměřuji se především na americký, britský, belgický, nizozemský a lucemburský trh. Vedle těchto trhů se rovněž zaměřuji na další evropské země (především země západní Evropy).

 • 2016

  Zákaznická podpora

  Home Credit, Brno, Česká republika

  Tato práce prohloubila mé komunikační schopnosti a znalosti v oblasti finančního sektoru. Mým úkolem bylo pomáhat zákazníkům společnosti řešit jejich problémy - především ty, z oblasti správy kreditních karet (jejich aktivace, blokace a vydávání nových karet).

 • 2014 - 2015

  Administrativní výpomoc

  Lagermax AED Czech, Brno, Česká republika

  Práce v této logistické společnosti mi dala spoustu organizačních dovedností. Podílel jsem se nejen na běžné administrativě společnosti, ale i na spolupráci se zákazníky, řidiči a skladníky. Ve spolupráci s touto společností jsem rovněž vytvořil svoji bakalářskou práci, ve které jsem se zabýval řešením problémů pozdního doručování zásilek.

 • 2013

  Operátor Call Centra -> poté člen Back office

  Proveon, Brno, Česká republika

  Práce v této společnosti byla velkou zkušeností, především v oblasti komunikančních dovedností, které jsem díky mnoha profesionálním školením v této společnosti značně vylepšil. Vedle školení těmto schopnostem pomohla rovněž aktivní komunikace se zákazníky. V této společnosti jsem začal jako operátor na aktivní lince - pracoval jsem na kampaních České pojišťovny. Poté jsem se stal členem Back office týmu a byl zodpovědný za revizi a schvalování smluv pro kampaň společnosti Bohemia Energy.

 • 2011 - 2012

  Asistent koordinátora kulturních akcí

  Gedysound, Třebíč, Česká republika

  V této společnosti jsem začal jako stavitel pódií a stage, poté jsem dostal na starost i zajištění osvětlení stage a když nebyl majitel společnosti přítomný měl jsem na starosti organizaci všech technických aspektů (stavba stage, osvětlení, ozvučení) festivalů, koncertů a dalších kulturních událostí. Obvykle jsem řídil tým čítající 3 až 6 lidí (osvětlovačů, zvukařů, stavitelů stage a dalších pomocných pracovníků).

Dovednosti

kreativita

komunikace

time managing

organizování

OFFICE

CRM

SQL

HTML, PHP

Jazyky

Čeština - rodilý mluvčí
Angličtina - C2/C1
Němčina - C1/B2
Španělština - A1/A0

Kontakt

Telefon +420 728 694 766
Email f.dosedel@gmail.com
Adresa Brno, Česká republika
Skype f.dosedel@gmail.com